تغییر چیدمان

90 بازدید
0

قیمت: 2000 تومان

2 مرداد 1396

کتاب چطور آنچه را که می‌دانم در زندگی‌ام به کار ببندم؟

کتاب چطور آنچه را که می‌دانم در زندگی‌ام به کار ببندم؟

روانشناسی  ,  خانواده و روابط

دو صد گفته، چون نیم کردار نیست.
این ضرب‌المثل اعتقاد عمیق من به آموزش است و در همه‌ی آموزش‌هایم برخلاف بسیاری از آموزش‌های رایج بر روی نیم کردار تمرکز می‌کنم نه دو صد گفته. باورم این است که با آموزش‌های کوتاه اما کاربردی و مستمر می‌توان نتایج به‌مراتب بهتری نسبت به آموزش‌های طولانی و یک‌باره به دست آورد. به همین دلیل بدون پرداختن به حاشیه‌های غیرضروری، این کتاب الکترونیکی را فقط با بیان دو نکته به اتمام رسانده‌ام. این دو نکته در مورد این موضوع هستند که چطور آنچه را که می‌دانیم یا می‌آموزیم را در زندگی‌مان به کار ببندیم. به شما قول می‌دهم اگر همین دو نکته را به کار ببندی بهتر از این است که صد صفحه کتاب بخوانی اما هیچ نتیجه و اثری در زندگی‌ات نداشته باشند.

2000 تومان خرید کتاب

88 بازدید
0

قیمت: رایگان

3 تیر 1396

کتاب دایرة المعارف مسائل جنسی

کتاب دایرة المعارف مسائل جنسی

خانواده و روابط

رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد (بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فکری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست که خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می کنند. رابطه جنسی یک رفتار است ولی پانتومیم نیست و ما باید در رابطه جنسی هم، از کلام و بیان استفاده کنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم که ما برای یک رابطه جنسی لذت بخش به چه چیزی نیاز داریم.  باورهای غلط را در مورد رابطه جنسی که از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض کرده و رابطه جنسی لذت بخش را به رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نکنیم.

مطالعه این کتاب برای عموم مخصوصا پسران و دختران جوان بسیار لازم است زیرا کمتر کتابی به فارسی برای حل مشکلات جنسی مانند این کتاب تالیف یا ترجمه شده است!

در ادامه می توانید کتاب دایرة المعارف مسائل جنسی که نوشته ی نارمن هیر و توسط عبدالله رهنما به زبان فارسی ترجمه شده است را به صورت رایگان دانلود کنید با با مطالعه آن به اطلاعات جنسی و زناشویی خود بیافزایید.

رایگان دانلود کتاب

215 بازدید
0

قیمت: رایگان

14 بهمن 1395

کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز

کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز

خانواده و روابط

کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز اثر فاطمه جعفرنژاد می باشد. این کتاب به موضوع همدلی می پردازد. همدلی اولین و اساسی ترین پایه هوش اخلاقی می باشد. در این کتاب خواننده با معنی همدلی، تفاوت های همدلی با همدردی و شفقت آشنا می شود. همچنین رشد سنی همدلی، نحوه اندازه گیری همدلی، نکات مهم در ارتباط با همدلی از دیگر مطالب این کتاب است. بخش مهم کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز مواردی است که به همدلی آسیب می رسانند و راهکارهای پرورش و تقویت آن است. کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز در قالب کتاب الکترونیک تهیه شده است و به صورت رایگان قابل تهیه می باشد.

ویژگی های کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز:
این کتاب pdf به زبان ساده نوشته شده است تا خواننده از هر سطحی بتواند با آن ارتباط برقرار کند. در این کتاب از تمرین های عملی برای افزایش سطح یادگیری استفاده شده است. همچنین محل هایی برای یادداشت نمودن تمرین ها در کتاب وجود دارد که باعث می شود شما همان لحظه تمرین ها را انجام داده و یادداشت نمایید.

همچنین در کتاب همدلی را به فرزندت بیاموز شما با بازی ها و تمرین های مشارکتی گروهی و خانوادگی برای آموزش همدلی به فرزندتان آشنا می شوید. استفاده از بازی و سرگرمی باعث لذتبخش شدن آموزش و یادگیری از خلال بازی می گردد. این روش تمایل کودکان را برای یادگیری و به خاطر سپردن آموزش ها را افزایش می دهد.

رایگان دانلود کتاب

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید
کتاب سخنرانی انگیزشی
کتاب سخنرانی انگیزشی
کتاب داستان خاطرات روزهای سخت
کتاب داستان خاطرات روزهای سخت
کتاب پاسخ به تاریخ
کتاب پاسخ به تاریخ
کتاب مجموعه داستان سال سیلی
کتاب مجموعه داستان سال سیلی