تغییر چیدمان

125 بازدید
0

قیمت: رایگان

18 فروردین 1396

کتاب شهدای تحریم

کتاب شهدای تحریم

زندگینامه و سفرنامه

به علت پیچیدگی زیاد صنعت هوایی و کمبود دانش فنی ساخت و تولید انواع هواپیما و بالگرد در ایران و وجود تحریمهاي گستردة صنعت هوایی که امکان خرید قطعات و نوسازي هواپیما و بالگرد را دشوار کرده است؛ آمارسوانح هوایی ایران نسبت به کشورهاي دیگر بیشتر شده است.

کتاب pdf شهدای تحریم به نحوه شهادت و زندگی نامه تعدادی از خلبانان تیزپرواز نیروی هوایی و جان برکفان هوانیروز اشاره می کند. این کتاب به نحوهٔ شهادت و زندگینامهٔ تعدادی از خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی و جان بر کفان هوانی روز اشاره می کند که به علت تحریم های گستردهٔ صنعت هوایی، با تقدیم جان خود، متحمل بیشترین آسیب ها شدند؛ ولی کمتر در موردشان سخنی به میان آمده است.

رایگان دانلود کتاب

188 بازدید
0

قیمت: رایگان

9 بهمن 1395

کتاب چند قدم با امام

کتاب چند قدم با امام

زندگینامه و سفرنامه

مصاحبه غیرحضوری با امام خمینی

کتاب چند قدم با امام که توسط مسلم شوبکائی نوشته شده است؛ در این کتاب به صورت غیر حضوری با امام خمینی (ره) به مصاحبه می پردازد و شامل 83 صفحه می باشد که در ادامه می توانید آن را دانلود کنید.

در باز شد. شاید هم خیال می کردم که در باز شد.پیر مراد امت اسلام با همان ردا، با همان وقار همیشگی، به همان سن که بود، مهمان خانه ی دلم شد. چشم هایش برق می زد و لبخندش، مانند نسیم دلنوازی، جان فسرده مرا نشاطی دوباره می بخشید. یادش بخیر ریش سفید، بلند و شانه خورده ی امام و ابروان پرپشت ایشان با صورتی نسبتا تپل و نمکین. بوی عطر ملایمی که به عبایش زده بود، ته دماغم را نوازش می داد. مودبانه سلام کردم و دست ایشان را بوسیدم...

رایگان دانلود کتاب

176 بازدید
0

قیمت: رایگان

9 بهمن 1395

کتاب تاریخ ادبیات گزیده شاعران

کتاب تاریخ ادبیات گزیده شاعران

ادبیات  ,  تاریخ  ,  زندگینامه و سفرنامه

کتاب تاریخ ادبیات گزیده شاعران اثر یعقوب سلامت می باشد که در این کتاب به بررسی زندگینامه و اشعار شاعران بزرگی همچون فردوسی، کسایی، ناصرخسرو، سنایی، نظامی، عطار، خاقانی ، مولوی، سعدی، حافظ، شهریار و صائب می پردازد.

این کتاب pdf که زندگینامه شاعران بزرگ در آن گرداوری شده است شامل 43 صفحه می باشد و در ادامه می توانید آن را دانلود کنید.

 

رایگان دانلود کتاب

234 بازدید
0

قیمت: رایگان

9 بهمن 1395

کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی

کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی

زندگینامه و سفرنامه

زندگینامه افراد موفق و ثروتمند خارجی

ثروتمند ترین مرد کشور مالزی که در حال حاضر در هنگ کنگ اقامت دارد با سرمایه ای معادل ۵ میلیارد دلار در لیست ثروتمند ترین های سال ٢٠٠۵ جهان قرار گرفته است. اگر چه قرار گرفتن نام او را در این لیست باید به انباشت دارایی هایش نسبت داد اما شهرت او در کشورهای مالزی و حتی کشورهای اطراف تنها به سبب مال و ثروتش نیست.

کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی را در ادامه دانلود کنید تا با موفق ترین افراد خارجی آشنا شوید؛ با آشنا شدن با این افراد، شما می توانید آنها را الگو زندگی خود قرار دهید و با تلاش های خودتان، شما نیز یک فرد موفق شوید.

رایگان دانلود کتاب

211 بازدید
0

قیمت: رایگان

9 بهمن 1395

کتاب خاطرات به یغما رفته داریوش همایون

کتاب خاطرات به یغما رفته داریوش همایون

ادبیات  ,  زندگینامه و سفرنامه

کتاب خاطرات به یغما رفته ، به خاطرات داریوش همایون می پردازد. این کتاب توسط علی اصغر حقدار گرداوری شده است و شام 209 صفحه است که در ادامه می توانید دانلود کنید.

مقدمه این کتاب:

مقطع زمانی یادداشت‌ های بدست آمده یک دهه از سال ۱۳۲۶ تا ۱۳۳۶ را در برمی‏گیرند؛ که در این دفتر من آن‌ ها را به ترتیب زمانی منظم کرده ‏ام. در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۵۵ خورشیدی راجع به ضرورت، اهداف و برنامه‌‏ های حزب رستاخیز ملت ایران را حکایت درایت ایشان در زمینه فعالیت‏‌ های حزبی داشتند، برای اطلاع خوانندگان آورده ‏‌ام...

رایگان دانلود کتاب

325 بازدید
0

قیمت: 5000 تومان

30 دی 1395

کتاب جایی کنج دلش

کتاب جایی کنج دلش

ادبیات  ,  زندگینامه و سفرنامه

کتاب جایی کنج دلش اثر محمد مهدی اسعدی در سال 1395 به چاپ رسید. این کتاب دلنوشته ها و سفرنامه ای است از سفر مولف به حج تمتع.

در ادامه می توانید این کتاب را دانلود کنید و از مطالعه آن لذت ببرید.

5000 تومان خرید کتاب

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید