تغییر چیدمان

91 بازدید
0

قیمت: رایگان

20 اردیبهست 1396

کتاب ++C به زبان ساده

کتاب ++C به زبان ساده

برنامه نویسی

++C یک زبان برنامه نویسی است که از paradigm یا سبک های مختفل برنامه نویسی پشتیبانی می کند. سی پلاس پلاس نسخه توسعه یافته زبان CC می باشد.

در این کتاب الکترونیک به آموزش قدم به قدم C++ با زبان ساده پرداخته می شود. شما با مطالعه این کتاب و انجام تمرینات متوالی می توانید به راحتی با ++C برنامه نویسی کنید.

در این کتاب از معرفی سی پلاس پلاس و نصب آن تا دستورات شرطی، وراثت و چند ریختی آموزش داده شده است. در ادامه می توانید این کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید.

رایگان دانلود کتاب

100 بازدید
0

قیمت: رایگان

29 فروردین 1396

کتاب مقدمه ای بر ویژوال استودیو و c#

کتاب مقدمه ای بر ویژوال استودیو و c#

برنامه نویسی

در این کتاب الکترونیکی خودآموز به ویژوال استودیو و C# پرداخته خواهد شد. C# زبان یک برنامه نویسی است، در حالی که ویژوال استودیو محیط توسعه می باشد.
مایکروسافت ویژوال استودیو، یک محیط توسعۀ یکپارچه (IDE) از میکروسافت است. میتواند برای توسعۀ برنامه های واسط گرافیکی و کنسول کاربر، همراه با برنامه های فرم ویندوز، وبسایت ها، برنامه های تحت وب، و سرویس های وب، استفاده شود؛ هم در کد اصلی و هم با کد مدیریت شده برای تمام پلاتفرم های {پایگاه های} پشتیبانی شده توسط میکروسافت ویندوز، ویندوز فون، ویندوز CE، چارچوب .NET و میکروسافت سیلورلایت.

در ادامه می توانید این کتاب آموزش ویژوال استودیو و سی شارپ که نوشته ی پیتر هاورسن می باشد و توسط نورالدین رفیعی طباطبائی به فارسی ترجمه شده است را رایگان دانلود کنید.

رایگان دانلود کتاب

119 بازدید
0

قیمت: رایگان

20 اسفند 1395

 کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با Basic4Android

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با Basic4Android

برنامه نویسی

از این که قصد دارید به جمع توسعه دهندگان ایرانی سیستم عامل اندروید بپیوندید بسیار خرسندیم.

در این کتاب pdf توسعه ی اپلیکیشن با محیط B4A یا همان Basic4Android آموزش داده شده است که نسبت به Eclipse و Android Studioo (محیط بومی توسعه ی اغلب اپلیکیشن های اندرویدی) از پیچیدگی کمتری بهره مند است و برنامه نویسی اندروید را بسیار ساده و لذت بخش می کند.

راه برنامه نویسی موبایل دراز و پیچیده است و این کتاب الکترونیک سعی می کند شما را در قدم های اول این راه همیاری کند و ادامه ی این راه را به شما بنمایاند.

در ادامه می توانید این کتاب را دانلود کنید و با مطالعه آن و تلاش کردن های پی در پی ، برنامه نویس اندروید شوید.

رایگان دانلود کتاب

316 بازدید
0

قیمت: رایگان

25 بهمن 1395

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید از مبتدی تا پیشرفته

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید از مبتدی تا پیشرفته

کامپیوتر و تکنولوژی  ,  برنامه نویسی

در این کتاب به آموزش برنامه نویسی Android از مبتدی تا پیشرفته پرداخته خواهد شد. آموزش های این کتاب به صورت تصویری و قدم به قدم بوده و با مطالعه این کتاب الکترونیک رایگان و همچنین انجام تمرین های زیاد، می توانید برنامه نویس حرفه ای اندروید شوید.

در صورتی که علاقه مند به برنامه نویسی بوده و یا در این زمینه یک حرفه اي هستید ، زمان یادگیری گسترش نرم افزار های اندروید فرا رسیده است. دربین پلت فرم های موجود برای موبایل ، اندروید داراي ویژگی های خاصی است که از مهم ترین آن ها متن باز بودن و رایگان بودن آن است.

رایگان دانلود کتاب

175 بازدید
0

قیمت: رایگان

20 بهمن 1395

کتاب آموزش پایگاه داده ها

کتاب آموزش پایگاه داده ها

کمک درسی  ,  برنامه نویسی

پایگاه داده ها یکی از دروسی است که دانشجویان رشته کامپیوتر باید در مقطع کارشناسی بگذرانند. در این مجموعه ابتدا مفاهیم اولیه در پایگاه داده تدریس می شود. سپس در فصل دوم نمودار ER و در فصل سوم مدل رابطه ای تدریس می شود. در ادامه جبر رابطه ای و SQL و در انتها وابستگی و نرمال سازی به زبانی بسیار ساده تدریس می شود. از این آموزش می توان جهت آمادگی برای کنکور ارشد نیز استفاده کرد.

هدف از این آموزش، آشنایی با مفاهیم و معماری چندسطحی سیستم پایگاه داده و نقش DBMS، معرفی مدل های داده خصوصا مدل رابطه ای و نحوه ترسیم نمودار ER و نرمال سازی پایگاه داده است.

رایگان دانلود کتاب

178 بازدید
0

قیمت: رایگان

13 بهمن 1395

کتاب آموزش برنامه نویسی ++C

کتاب آموزش برنامه نویسی ++C

برنامه نویسی

کتاب آموزش برنامه نویسی ++C که نوشته ی فرشید شیر افکن می باشد، یک کتاب مفید برای یادگیری زبان ++C می باشد. یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر کردن را به ما می آموزد.

عمومیت زبان ++C در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان ++C نسبت به C دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در C برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان ++C در دو قسمت آموزش داده می شود. در قسمت اول (همین مجموعه) دستورات و ساختمان داده ها معرفی می شود و در قسمت دوم مفاهیم شی گرایی آموزش داده خواهد شد.

این کتاب شامل 120 صفحه می باشد که در ادامه می توانید رایگان دانلود کنید.

رایگان دانلود کتاب

170 بازدید
0

قیمت: رایگان

12 بهمن 1395

کتاب آموزش سریع کد ایگنایتر

کتاب آموزش سریع کد ایگنایتر

برنامه نویسی

کتاب آموزش سریع کد ایگنایتر (Code lgniter) که نوشته ی پیروز جنابی می باشد، به آموزش کلی فریمورک کد ایگنایتر می پردازد. جلد اول این کتاب را در ادامه می توانید دانلود کنید.

مقدمه این کتاب:

در این کتاب میخواهیم یکی از قوی ترین فریم ورک های پی اچ پی (php) را برای شما آموزش دهیم. اما دو سوال مطرح می شود:

چرا پی اچ پی؟ نمی توان کدام زبان برنامه نویسی برتر دانست ولی زبان برنامه نویسی پی اچ پی پر کار برد ترین زبان تحت وب می باشد که سالیان زیاد است که شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند و چون متن باز می باشد دارای هزاران فریم ورک، ویرایشگر و ماژول های رایگان در اینترنت می باشد.

چرا کد ایگنایتر؟ و باز هم نمی توان گفت کدام فریم ورک قوی تر می باشد ولی کد ایگنایتر در بسیاری از آمارهای اینترنتی در مقام اول و یا دوم قرار دارد و این بخاطر راحتی و قدرت مانور بالای آن می باشد. شما با کد ایگنایتر می توانید برنامه های تحت و یا وب سایت های پر قدرت بسازید.

رایگان دانلود کتاب

236 بازدید
0

قیمت: رایگان

30 آذر 1395

کتاب برنامه نویسی استاندارد

کتاب برنامه نویسی استاندارد

برنامه نویسی

در این کتاب استاندارد کد نویسی زبان C و ++C معرفی میشود. منظور از استاندارد کد نویسی ایجاد رویهاي یکسان جهت نوشتن متن کد می باشد به گونهاي که ظاهر کدهاي مختلف نوشته شده در گروه برنامه نویسی یکسان باشد.

چرا باید استاندارد کد نویسی را رعایت نمود؟ به جرات میتوان ادعا نمود کدي که افراد می نویسند همانند دستخط افراد میباشد و پرواضح است که کسی دستخط خرچنگ قورباغهاي را نمی پسندد لذا افراد همواره به دنبال داشتن دستخطی زیبا هستند.

در این راستا روشهاي مختلفی جهت رسمالخط وجود دارد چه در زبان فارسی چه در زبانهاي دیگر که همه آنها سعی میکنند روشی زیبا را براي رسمالخط معرفی کنند. در برنامه نویسی نیز هدف استاندارد کد نویسی چنین میباشد. پس همانظور که تندنویسی تا حد زیادي باعث ناخوانا شدن میشود در برنامه نویسی نیز کد نویسی سریع و بدون رعایت استاندارها باعث میشود کدي به دست آید که شاید براي خود برنامه نویس نیز بعد از مدتی قابل فهم نباشد و یادآور حکایت نویسنده نامهاي شود که نه دیگران توانستند نامه را بخوانند نه خود او؛ پس همواره نامه را به گونهاي بنویسید که علاوه بر شما دیگران نیز بتوانند آن را بخوانند.

در این کتاب درباره متغیرهاي صحبت میشود، سپس قوانین نوشتن کد بررسی میشود. پس از آن در بخش 3 استاندارد توضیحات تشریح شده و در بخش 5 نکات برنامه نویسی بیان شده است.

رایگان دانلود کتاب

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید
کتاب باشد برای وقتی دیگر
کتاب باشد برای وقتی دیگر
کتاب الکترونیکی کتاب در کتاب
کتاب الکترونیکی کتاب در کتاب
کتاب شهدای تحریم
کتاب شهدای تحریم
کتاب شناخت تکفیری های داعش
کتاب شناخت تکفیری های داعش
کتاب اقتصاد ایران بدون نفت
کتاب اقتصاد ایران بدون نفت