تغییر چیدمان

30 بازدید
0

قیمت: 12500 تومان

13 تیر 1396

کتاب چگونه ایدهایمان را به ثروت تبدیل کنید

کتاب چگونه ایدهایمان را به ثروت تبدیل کنید

اقتصادی

چرا 95 درصد انسانها وقتی ایدیی به ذهنشان میرسه در همان ایده باقی میمانند ؟

چرا وقتی ایده ثروت سازی به ذهنمان خطور میکند آن را فراموش میکنیم ؟

چگونه باید نیروی محرکه لازم برای  ایدهمان ایجاد کنیم وآن راتقویت کنیم تا به پول وثروت برسیم؟

در کتاب چگونه ایدهایمان را به ثروت تبدیل کنیم به تمام این سوالات پاسخ داده شده و به راحتی در هر سنی و موقعیتی که باشی میتوانی ایده پول ساز خود را به ثروت تبدیل کنید بی نهایت راه وایده وجود دارد که به ذهن تمام افرراد خطور میکند ولی فقط 5درصد افراد هستند که میتوانند ایدهشان را مدیریت کنند و با برنامه ریزی به ثروت برسند پس چرا شما کاربر عزیز  نتوانید ایده خود را به ثروت تبدیل کنید وشما هم در هرشرایتی باشید حتما ایدیی برای ثروتمند شدن دارید

فقط باید راهش رابلد باشی که دراین کتاب تمام راه ها رابه شما نشان میدهیم  که جزو این 5 درصدی باشید که میتوانند ایدهایشان را عملی کنند ودر هر سنی که باشی میتوانی به راحتی ایده خود را به ثروت تبدیل کنی فقط کافی بخواهی و اگر بخواهی میتونی .

یک خبر خوب و واقعا خوشحال کننده که یکی از کاربرانم که این کتاب را خریده بود توانسته بود در عرض 3ماه به 100ملیون در آمد برسد و طی یک ایمیلی خیلی از من تشکر کرد که توانسته بودم به این دوست عزیز کمک کنم از دوستم پرسیدم که چطور موفق شدی . گفت من مدام در ذهنم بود وسیله تفریحی درست کنم در پارک ها ولی هیچ موقع این کار را عملی نکرده بودم و به کلی این ایده را فراموش کرده بودم  که به سایت شما آمدم آقای علیرضایی و کتاب چگونه ایدهایمان را به ثروت تبدیل کنید را دانلود کردم و من که زیاد در اینترنت کتاب در این زمینه خریده بودم و مطالعه کرده بودم تا هالا همچین مطالبی را نخوانده بودم و حتی به گوشم هم نرسیده بود .

بعد از خواندن این کتاب نیرویی در من شکل گرفت و گفتم تو میتوانی و در حالی که استرس زیاد داشتم که نکند شکست بخورم ولی وارد عمل شدم مجوز های مربوطه را گرفتم و لوازم کار را فراهم کردم روز اول کاری با توکل به خدا شروع کردم باورم نمیشد که در آن روز 3ملیون درآمد کسب کردم خیلی خوشهال به خانه آمدم و برای خانواده ام شیرینی گرفتم

و توانستم در عرض 3ماه 100ملیون در آمد ایجاد کنم که خیلی از این بابت خوشحالم که باعث خوشحالی من هم شد. در این کتاب به شما آموزش میدهیم که چگونه ایدهای پول ساز خودت را بشناسی و به راحتی آنها را عملی  کنی و به ثروت برسی  .

12500 تومان خرید کتاب

29 بازدید
0

قیمت: 10000 تومان

13 تیر 1396

کتاب سرمایه گذاری های پر سود

کتاب سرمایه گذاری های پر سود

اقتصادی

چه سرمایه گذاری های پرسود هستند؟

چگونه به بهترین سرمایه گذار تبدیل شوید؟

چرا بیشتر سرمایه گذاری ها نمیتوانند همیشگی می باشند و با گذشت زمان تعغیر میکنند؟

یکی از پر اهمیت ترین بخش در دنیا سر مایه گذاری است هر سرمایه گذاری نمیتواند پرسود باشد و هر سرمایه ای تایک هد میتواند پیشرفت کند و اگر سود آوری سرمایه ای 10ملیون در ماه باشد این 10ملیون با افزایش بیشترین هد آن به 12ملیون میرسد و اگر 100ملیون باشد به 120ملیون افزایش میابد پس هرسرمایه گذاری پتانسیل مخصوص به خود را دارد و حال اگر میخواهید سرمایه گذاری پرسود و ملیاردی داشته باشید . کتاب سرمایه گذاری پرسود را از دست ندهید مبلغی که بابت خرید کتاب می پردازی به مراتب پایین تر از هزینه هایی است که در آینده بابت نخواندن این کتاب خواهید پرداخت.  در این کتاب به شما راه های سرمایه گذاری را آموزش می دهد وشما را به  بهترین سر مایه گذار تبدیل می کنیم لازم نیست که قبلا سرمایه گذاری را تجربه کرده باشی ولازم نیست که برای سرمایه گذاری میلیاردی حتمی پول زیادی خرج کنی و در هرسنی که باشید میتوانی به بهترین سرمایه گذار تبدیل بشوید که تمام این راه ها را از صفر تا 100در کتاب سرمایه گذاری پرسود به شما آموزش می دهیم تا بتوانی با هر سرمایه که داری بهترین سرمایه گذارتبدیل بشی وبه پول و ثروت برسی .

10000 تومان خرید کتاب

84 بازدید
0

قیمت: رایگان

22 خرداد 1396

کتاب اقتصاد ایران بدون نفت

کتاب اقتصاد ایران بدون نفت

اقتصادی

این کتاب کوششی است در برسی و تجزیه و تحلیل شرایط کنونی اقتصاد ایران با نگاهی به تاریخ گذشته برسی شرایط حاضر و براورد آنچه در آینده (نه چندان دور) رخ خواهد داد.

کتاب اقتصاد ایران بدون نفت تحلیل و نگاهی به چشم انداز پیش روی ایران از منظر اقتصاد بدون نفت می باشد . مطالعه این کتاب قطعا به تمامی دانشجویان ارشد و دکتری پیشنهاد می گردد.

رایگان دانلود کتاب

52 بازدید
0

قیمت: رایگان

22 اردیبهست 1396

کتاب مولفه های رفع بیکاری در ایران

کتاب مولفه های رفع بیکاری در ایران

علوم اجتماعی  ,  اقتصادی

این کتاب برای بیکاران نوشته شده است. بیکارانی که می خواهند با رأی خود، شاید کاری هم برای آنها دست و پا شود. لذا در این کتاب به رؤس اقداماتی که باید انجام بگیرد، اشاره شده است. ولی اگر خدای نخواسته یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری بخواهد واقعاً بیکاری را کاهش دهد. مستندات این نوشتار در نزد نویسنده وجود دارد و حاضراست آنرا در اختیار مسئولان قرار دهد. الان همه کاندیدا های ریاست جمهوری و مجلس مدعی رفع بیکاری هستند. از طرفی برنامه ششم هم طبق قانون، ایجاد یک میلیون شغل در سال را به دولت تکلیف کرده است.

مسئله اصلی این است آیا می توان سالی یک میلیون شغل ایجاد کرد یا نه ؟ اگر پاسخ مثبت است با چه روشی ؟ در این مقاله 12 مؤلفه کاهش بیکاری و یا افزایش اشتغال بررسی شده است. حال کسانی که میخواهند پای صندوق رأی بروند. نگاه کنند ببینند چه کسی از این 12 مولفه در وعده های خود صحبت میکند. اگر کسی از اشتغال و رفع بیکاری صحبت کرد و از این 12 مولفه صحبتی نکرد، بدانید که قادر نیست کاری انجام دهد. لذا اگر رأی بیاورد، بعد از آن هیچ کاری برای بیکاران انجام نخواهد داد. لذا از همه کسانی که بیکارند و یا بیکار در خانه دارند به این 12 مؤلفه توجه کنند. و بعد رأی خود را به صندوق بیاندازند.

رایگان دانلود کتاب

74 بازدید
0

قیمت: 5200 تومان

20 اردیبهست 1396

کتاب فصل اول رمز گشایی فرمول ثروت

کتاب فصل اول رمز گشایی فرمول ثروت

اقتصادی

کتابی که مشاهده می کنید برای کسانی است که میخواهند براحتی آب خوردن ثروتمند و در هر زمینه ای موفق شوند که بر اساس کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید (ناپلئون هیل ) تهیه شده است. این کتاب حدود 100سال پیش نوشته و توسط آقای مهدی قرچه داغی ترجمه شده است.بنابراین لازم دیدیم که کتاب را تفسیر و مباحث آنرا باز کنیم ، بگونه ای که برای همه قابل درک و اجراء باشد.
کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید حاصل 25سال تحقیق نویسنده است که از 500نفر از ثروتمندان جهان و تجربیات و روشهای ثروتمند شدن آنها مباحثی را گردآوری کرده و در آن به فرمولی برای ثروتمند شدن تمام کسانی که به آن اشتیاق دارند می پردازد که در آن به 13اصل برای بدست آوردن ثروت اشاره شده و با مثال هایی از آن دوران برای ما توضیح و تفسیر شده است. لازم به توضیح است اکثر استادهای موفقیت تمام سمینارهای و آثار خود را در زمینة ثروت بر اساس این کتاب تهیه و توزیع میکنند و به معرض فروش میگذارند.
نویسنده این کتاب از نقطه نظر فردی ثروتمند به نام اندرو کارنگی الهام گرفت و کتاب مورد نظر از جهت کارآئی بسیار سودمند بوده است و برای نویسنده نیز ثروت چشم گیری به ارمغان آورده است و انسان های موفقی همچون ادیسون(مخترع کبیر) و اندرو کارنگی(غول صنعت فولاد آمریکا) نیز بر کارآمد بودن آن تاکید می کنند و معتقدند که فرمول مورد نظر نه تنها برای بدست آوردن ثروت ، بلکه برای موفقیت در هر جنبه ای کارایی دارد.
در کتاب مورد نظر اشاره هایی به صنعت و کسب و کار آن زمان در کشور آمریکا شده است که با کسب و کار و شیوه های درآمد زائی و اشتغال این دوره همخوانی ندارد ، لذا برآن شدیم که توضیحات کتاب و مباحث مربوطه را به شیوه ای امروزی و متناسب با کسب وکار های این عصر از تکنولوژی بیان کنیم که هم بتوانید از آن استفاده مؤثری نمائید و هم بتوانید برای خود راهی جهت ثروتمند شدن بیابید.
به شما اطمینان میدهیم که اصول مندرج در این کتاب بسیار سودمند بوده و هر مرد و زنی که در این راه و طبق این اصول گام بردارد ، نهایتا ثروتمند خواهد شد و این مهم تنها با مداومت در اجراء و بکارگیری این اصول ممکن و بسیار آسان خواهد بود. لذا با ایمان کامل به صحت مطالب و یقین به درستی راه ثروتمند شدن ، بر طبق این اصول گام بردارید.

5200 تومان خرید کتاب

124 بازدید
0

قیمت: رایگان

28 اسفند 1395

کتاب ثروتمند شدن رویا نیست

کتاب ثروتمند شدن رویا نیست

اقتصادی

وقتی در چند همایش کسب و کار و ثروت آفرینی شرکت کردم مشاهده نمودم که راجع به همه چیز صحبت می شود مثلا گفته می شود: فلان میلیاردر اینگونه رفتار می کند، فلان ثروتمند در حال حاضر کسب و کارش به این شکل است و ... در این بین آن چیزی که واقعا جای خالی آن احساس می د اینکه چگونه ثروتمند شویم، تکنیک های واقعی ثروتمند شدن چیست و ...

این مرا برآن داشت تا بفکر نوشتن کتابی بیافتم و کتابی که در حال حاضر مشاهده میکنید کتابی در باب تکنیکهای عملی و واقعی ثروتمند شدن است.

همیشه وقتی انسان می خواد متحول بشه باید یک اتفاق در درونش رخ بده. تا وقتی انسان به یک نقطه عطفی نرسه آدم تغییر نمی کنه...

در ادامه می توانید کتاب الکترونیک «ثروتمند شدن رویا نیست» را رایگان دانلود کنید و مطالعه کنید به امید اینکه به یکی از ثروتمندان تبدیل شوید.

رایگان دانلود کتاب

354 بازدید
0

قیمت: رایگان

24 بهمن 1395

کتاب نورو مارکتینگ (بازاریابی عصب پایه)

کتاب نورو مارکتینگ (بازاریابی عصب پایه)

اقتصادی  ,  روانشناسی

تا حالا چند بار پیش آمده است که وارد یک فروشگاه شده اید و تصمیم داشته اید که 150 هزارتومان خرید کنید، اما 250 هزارتومان خرید کرده اید؟
یا تصمیم داشته اید که فقط شلوار بخرید، اما هم شلوار خریده اید، هم پیراهن خریده اید و هم ...!
سوال: دلیل این رفتار ما چیست؟
مگر تصمیمات ما منطقی نیست؟
پس چرا کتاب می خریم، اما نمی خوانیم؟
چرا آن مشتری به جای سه چرخه، ماشین شارژی خرید؟!
چرا به جای 150 هزارتومان، 250 هزارتومان خرید کردیم؟!

شما با دانلود و مطالعه این کتاب الکترونیک ، پاسخ این سوالات را خواهید یافت و با تاثیر ضمیر ناخودآگاه  بیشتر آشنا خواهید شد.

رایگان دانلود کتاب

194 بازدید
0

قیمت: رایگان

20 بهمن 1395

کتاب رازهای رسیدن به استقلال مالی از زبان برایان تریسی

کتاب رازهای رسیدن به استقلال مالی از زبان برایان تریسی

اقتصادی  ,  اقتصاد و مدیریت

کتاب رازهای رسیدن به استقلال مالی نوشته ی برایان تریسی می باشد که توسط محسن واعضی به زبان فارسی ترجمه شده است.

مقدمه این کتاب:

امروزه نسبت به هر زمانی در طول تاریخ بشریت افراد بیشتری از نظر مالی مستقل شدن یا در حال مستقل شدن هستن، خیلی از مردم متوجه این واقعیت نیستن اما ما در دوران طلایی تاریخ هستیم؛ ما در بزرگترین و بهترین دوران تاریخ بشریت متولد شدیم و زندگی می کنیم؛ هرگز در هیچ زمانی از تاریخ این امکان وجود نداشته که درصد زیادی ازجامعه با تنوع سطوح درآمدی و تجربه و تحصیلات بتونن پولدار بشن، در گذشتته همیشه ثروت در اختیار گروهی محدود و خاص قرار داشته و سایر افراد جامعته امکان دسترستی به اون رو نداشتند؛ در واقع باید بگم هیچ دلیل و بهانه ای وجود نداره که شما به این استقلال دست پیدا نکنید. بندرت میشه کسی رو پیدا کرد کته این واقعیتها و این تکنیکهای موثر رو بلد باشه، حالا اینکه که از این برتری و مزیت چه طور استفاده کنید بستگی به خودتون دارد.

رایگان دانلود کتاب

188 بازدید
1

قیمت: رایگان

17 بهمن 1395

کتاب کسب درآمد از سرگرمی و مهارت

کتاب کسب درآمد از سرگرمی و مهارت

اقتصادی  ,  اینترنت

چطور باید از سرگرمی، علایق، مهارت و یا تخصص درآمد داشته باشید؟

فکر میکنم اگر از هر انسان عاقل و بالغی روی کره زمین بپرسی که آیا دوست داری پول بیشتری داشته باشی ؟ درآمد بیشتری داشته باشی ؟ یا اینکه شغل و کار بهتر و آسونتری داشته باشی ؟ پاسخی که به این سوال میشن (بله) هست و حالا کاری به جاهای دیگه دنیا ندارم ! تو ایران عزیز خودمون اگر از هر 10 نفر سوال کنی 8 نفرشون میگن بله ! پول درآوردن و کسب درآمد کوه کَندَن نیست، مخصوصا برای نسل ما که چیزی به نام اینترنت در اختیارمون هست!

اگر مطالبی که در این کتاب به شما میگم رو به اجرا بگذاری می تونی به درآمد ماهیانه 1 تا 10 میلیون تومان و حتی درآمد های بسیار بالاتر برسی .

در ادامه می توانید کتاب کسب درآمد از سرگرمی و مهارت نوشته ی سعید یاری را دانلود کنید و از سرگرمی های خود کسب درامد کنید.

رایگان دانلود کتاب

200 بازدید
0

قیمت: رایگان

13 بهمن 1395

کتاب توسعه اقتصادی

کتاب توسعه اقتصادی

علوم اجتماعی  ,  اقتصادی

کتاب توسعه اقتصادی (War and underdevelopment in Muslim countries) اثر احمد قربانی می باشد که به مبحث توسعه اقتصادی (در کشورهای اسلامی) می پردازد و به سوال دانشجویان درباره دلیل توسعه نیافتگی یا تخریب بودن کشورهای اسلامی می پردازد.

مقدمه این کتاب:

در تدريس توسعه اقتصادی يا در هر جايی كه بحث از توسعه مي شد. دانشجويان و غير دانشجويان يك سؤال مشترک داشتند، چرا در دنيايی كه همه كشورها به توسعه اقتصادی رسيده اند،كشورهاي اسلامی در دام توسعه نيافتگی و تخريب قرار گرفته اند؟

تكرار اين سؤال موجب شد تا مطالبي كه در مورد دين نوشته بودم را با هدف پاسخي براي سؤال فوق دوباره نويسی كنم. لذا مجبور شدم اين كتاب را بنويسم. چون در چند سال آينده تنها كشورهاي اسلامي هستند كه توسعه نيافته اند. فكر كنم اين كتاب فتح باب خوبي باشد تا ديگران هم در اين زمينه بيشتر بحث كنند .

اين كتاب مي تواند بعنوان مرجع اصلي براي درس توسعه اقتصادی در مقطع كارشناسی و يا يكی از مراجع اصلي و كمكي برای مقاطع كارشناسي ارشد و دكتری، مورد استفاده قرار گيرد.

رایگان دانلود کتاب

196 بازدید
0

قیمت: رایگان

8 بهمن 1395

کتاب چگونه از نظام آراستگی کسب درآمد کنیم

کتاب چگونه از نظام آراستگی کسب درآمد کنیم

اقتصادی

کتاب چگونه از نظام آراستگی کسب درآمد کنیم اثر رضا یاوری می باشد که یک کتاب مفید در زمینه اقتصادی می باشد.

مقدمه این کتاب:

همیشه وقتی شما یک نظام مدیریتی را پیاده سازی میکنید باید لوازم و زیر ساخت آنرا نیز فراهم کنید لوازم و زیر ساخت ها در این نظام را می توان به چند دسته زیر تقسیم کرد:
1- سخت افزار 2- نرم افزار 3- سازمان افزار
هر کدام از این بخش ها تعاریفی دارد که باید آنها را توضیح و شرح داد البته تعریفی که من از سه موضوع بالا در این جا برای شما ارایه میکنم شاید در جایی دیگر معنایی متفاوت داشته باشد.

شما باید کسب و کار خود را برای یک رویداد جدید آماده بکنید، قبل از هر کاری همه باید بدانند که ما چه فعالیتی انجام میدهیم و برای کار کنان و مدیران خود نیز نحوه فعالیت خود را کاملا تشریح بکنیم تا درک و تصویر ذهنی مناسبی برای آنها بوجود بیاید. این که تمام کار کنان شما و مدیران درک واقعی از کسب و کار و فعالیت شما داشته باشند بسیار اهمیت داشته باشد و معمولا بعد از مدتی که از تاسیس یک کسب و کار میگذرد کم کم فعالیت و رسالت آن کسب و کار فراموش می شود این موضوع بقدری مهم است که می توان گفت یکی از پایه ای ترین مباحث نحوه کسب درآمد از نظام مدریت آراستگی است.
اگر کارکنان و مدیران در کسب و کار شما بدانند که هر کدام از وظایفشان آیا هدف فعالیت شما را دنبال میکنند یا خیر در تصمیم گیری ها و فعالیت های روزانه آنها بسیار موثر خواهد بود. و یک نظام کاری مناسبی حکم فرما خواهد بود.

 این کتاب pdf شامل 30 صفحه می باشد در ادامه می توانید رایگان دانلود کنید.

رایگان دانلود کتاب

223 بازدید
1

قیمت: رایگان

22 دی 1395

کتاب خوب و خوب تر

کتاب خوب و خوب تر

اقتصادی  ,  اقتصاد و مدیریت

کتاب خوب و خوب تر اثر مسعود حمزه ئیان به ما کمک می کند که با ابزارهای ساده ولی بسیار کاربردی آشنا شویم که علاوه بر بهبود فرآیندهای کاری، راهی را برای پیاده سازی بهبود مستمر در کسب و کار خود نشان می دهد.

قطعاً بهبود فرآیندهای کاری به طور مستمر، یک الزام است و مزایای زیادی را به همراه دارد. اولین مزیت این بهبود، کاهش هزینه هاست. همان کارمندی که وقت خود را در ساخت فایلی ساده تلف می‎کرد، به یاد بیاورید. اگر بخواهید، می‎توانید به راحتی، کار او را بین سایر کارکنان تقسیم کرده و او را اخراج کنید! از این طریق هر ماه نیازی نیست حقوقی اضافی برای اتلاف زمان پرداخت کنید. همیشه این نوع بهبود‎ها با آزادسازی نیروهای کاری همراه است ولی این موضوع را می‎بایست به خوبی مدیریت کرد. مثلاً به دلایل زیادی گزینۀ اخراج قرار نیست اجرایی شود. شاید قرارداد آن شخص به گونه ایست که امکان اخراج وی در شرایط فعلی امکان پذیر نیست. شاید اصلاً دوست ندارید که در شرایط فعلی اقتصادی، کسی که تنها از این راه کسب درآمد می‎کند را بیکار کنید. از همه مهمتر شاید آن شخص واقعاً از کارمندان خوب شما باشد. چرا می‎بایست یک کارمند خوب را از مجموعه اخراج کرد در حالی که مشکل از فرآیند کاری بوده نه از شخص؟

رایگان دانلود کتاب

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید