کتاب قله های کسب و کار آنلاین

منتشر شده توسطکتاب کولهدر تاریخ 3 بهمن 1395
کتاب قله های کسب و کار آنلاین

کتاب قله های کسب و کار آنلاین (Online marketing) اثر حسین عزت خواه می باشد که در زمینه ی تجارت الکترونیک می باشد.این کتاب به راهنمایی شروع کسب و کار اینترنتی میپردازد.

در این کتاب الکترونیک قصد دارم گریزی برای رسیدن به موفقیت و پیشی گرفتن از دیگر رقبا در زمینه ی کسب و کار آنلاین بزنم و با هم گام به گام، المان هایی که باعث بهبودی مارکتینگ میشود را بررسی و مرور کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن از وبسایت خود کسب درآمد کنیم ...

مقدمه این کتاب:

در این کتاب موضوع بررسی ما ، عملکرد کلی کمپانیهای نوپا و قدرتمند میباشد، دقیقا چه راضی پشت پرده کمپانیهای موفق مخفی شده است.تحول و تغییر شرط لازم ورود به دنیای بیزینس امروز است.اما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی به چه مواد و ابزاری نیز دارید. از اول هر قدم را حرفه ای بردارید که بعدا دوباره مجبور به پرداخت هزینه نباشید. استراتژی و Wireframe اولین قدم می باشد، پس قبل از شروع به کار اول باید نقشه مناسب تا رسیدن به هدف داشته باشید.

به اعتقاد من کسانی که هر نوع بیزینسی دارند به راحتی میتوانند همان بیزینس را با کمی تغییر به دنیای بیکران اینترنت هم راه بدهند و کسب در آمد کنند و یا کسانی که قصد یک کسب و کار جدید از طریق اینترنت را دارند ، این کتاب میتواند الهام بخش آنها باشد و راه های تاریک و پر دردسر برای شروع یک بیزینس آنلاین را به آنها نشان دهد..

اطلاعات دانلود  حجم فایل : 2MB
   فرمت فایل : pdf
قیمت : رایگان

اگر این فایل متنی برای شما مفید بود، آن را به اشتراک بگذارید


دیدگاه خود را بیان کنید:

نام شما:
ایمیل:
وبسایت:

متن دیدگاه:

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید