کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016

منتشر شده توسطکتاب کولهدر تاریخ 18 فروردین 1396
اطلاعات کتاب
عنوان: آموزش نرم افزار Microsoft office Word 2016
نویسنده: رضا بهرامی راد
زبان: فارسی
تعداد صفحات: 385
کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016

نرم افزار Microsoft office Word، معمولاً جزو اولین نرم افزارهایی است که علاقه مندان به آشنایی با فناوری اطلاعات تمایل به آموختن آن دارند. این نرم افزار با توجه به گسترده وسیع کاربردهای آن، تقریباً برای هر فردی (بدون توجه به جایگاه و موقعیت شغلی و اجتماعی او) قابل استفاده است.
اگر بخواهید به هر دلیلی، متنی را به صورت تایپ شده و با صفحه آرایی زیبا وارد کامپیوتر کنید، استفاده از نرم افزار Microsoft Word یکی از بهترین انتخاب ها و چه بسا بهترین انتخاب شما خواهد بود. این نرم افزار علی رغم اینکه به واژه پرداز معروف است قادر میباشد صفحات تایپ شده شما را به زیباترین صورت و با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف صفحه آرایی کند.

در حال حاضر یادگیری نرم افزار Word، یکی از ضروریات تمام دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف است.
دانشجویان بایستی نتیجه گزارش انجام کار و پروژه، مقالات علمی، پایاننامه، رساله و تالیفات خود را به صورت مرتب و براساس قواعد درست و اصولی تنظیم کنند. نرم افزار Microsoft Word، تمام قابلیت های لازم را برای انجام این کار را داراست.

مجموعه ای که مطالعه می کنید با در نظر گرفتن این که کاربر با این نرم افزار کار نکرده است از منابع مختلف اعم از سایتهای اینترنتی، فیلمهای آموزشی و کتاب های آموزشی در زمینه آموزش نرم افزار Word ،جمع آوری و تدوین شده است. مطالب طوری بیان شده است که تمام موارد لازم برای انجام فعالیت های دانشجویان در زمینه انجام گزارشات تمرین، پروژه، تدوین مطالب پایان نامه، کتاب و... در محیط این نرم افزار را پوشش میدهد. در انتهای این کتاب الکترونیک نیز نحوه کار با نرم افزار رفرنس نویسی EndNote و سایت scholar.google.com مورد بررسی کامل قرار گرفته است.

اطلاعات دانلود  حجم فایل : 15MB
   فرمت فایل : pdf
قیمت : رایگان

اگر این فایل متنی برای شما مفید بود، آن را به اشتراک بگذارید


دیدگاه خود را بیان کنید:

نام شما:
ایمیل:
وبسایت:

متن دیدگاه:

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید