کتاب از الف تا دال استعداد

منتشر شده توسطکتاب کولهدر تاریخ 11 فروردین 1396
اطلاعات کتاب
عنوان: از الف تا دال استعداد
نویسنده: مهرزاد کرم زاده
زبان: فارسی
تعداد صفحات: 28
کتاب از الف تا دال استعداد

آیا فکر میکنید دارای توانایی هایی هستید که موفق نشده اید آنها به کار بگیرید؟ آیا لیستی از کارها و اهدافی دارید که هیچ گاه کامل نشدند؟ آیا مواردی در ذهن داشتید که هیچ گاه به فعلیت نرسیدند؟

اگر پاسخ شما به یک یا چند سوال بلی است، پیشنهاد می کنم حتما مطالب این کتاب را دنبال کنید. اگر برای رسیدن به پاسخ مناسب برای سوالات مطرح شده همین حالا اقدام نکنید تا پایان عمر همیشه خلایی ناشی از عدم تناسب علاقه فطری شما با فعالیتی که انجام می دهید وجود خواهد داشت.هر یک از ما مثل تکه هایی از پازل در دنیا هستیم که اگر به درستی جایگاه خود را پیدا کنیم می توانیم نقشی موثر و مفید در جامعه داشته باشیم. و از قرار گرفتن در جایگاه خود در هستی ، نهایت لذت را ببریم.

 در این کتاب الکترونیک سعی شده به ارائه راهکارهایی کاملا ملموس،عملی و کاربردی جهت شناخت و کشف استعدادها و توانمندی های بالقوه شما پرداخته شود و به شما کمک کنیم تا در راستای به فعلیت رساندن توانمندیتان آنرا را به رسمیت برسانید و دست به فعالیت و کاری بزنید که از انجام آن به وجد آمده و لذت ببرید.

اگر تا پایان کتاب ما را همراهی کنید پس از پایان مطالعه، خواهید دید که چند نقطه قوت اصلی از استعداد و توانمندی شما مشخص و به رسمیت شناخته شده است. در پایان کتاب اگر با تمرینات ارائه شده گام به گام پیش آمده باشید دست به اقدام عملی در جهت استفاده از استعداد و توانمندی خود زده اید و موفق به انجام فعالیتی متناسب با علایق و رویای خود شده اید. باور و اعتماد به نفس شما در زمینه استعداد و توانمندی که در این مسیر شناخته شده به بالاترین حد خود می رسد.

اطلاعات دانلود  حجم فایل : 2MB
   فرمت فایل : pdf
قیمت : رایگان

اگر این فایل متنی برای شما مفید بود، آن را به اشتراک بگذارید


دیدگاه خود را بیان کنید:

نام شما:
ایمیل:
وبسایت:

متن دیدگاه:

فرصت ویژه

شما هم می توانید فایل متنی خود را در کتاب کوله منتشر کنید.
می توانید کتاب خود را رایگان منتشر کنید یا می توانید آن را بفروشید و کسب درآمد کنید!
فقط کافیه  «ثبت نام کنید»

انتشار کتاب   بیشتر بدانید
کتاب 7 دلیل عدم موفقیت seo
کتاب 7 دلیل عدم موفقیت seo
کتاب رمان تلنگر سیاه
کتاب رمان تلنگر سیاه
کتاب پرورش کودکان خلاق
کتاب پرورش کودکان خلاق
کتاب راهنمای تصویر سازی ذهنی
کتاب راهنمای تصویر سازی ذهنی
کتاب رمان از مونیخ تا مادرید
کتاب رمان از مونیخ تا مادرید